Gyakornok adattudományi területre (Budapest)

Az adatalapú, digitális megoldásokban számos lehetőség rejlik az egészségügy területén is, az adatok felhasználhatók a prevenció, a diagnosztika és az ellátás területén. A mesterséges intelligencia lényegében az emberi rutin munkát automatizálja, és teszi jobban hozzáférhetővé és így nagyban hozzájárul a döntéstámogatás fejlesztéséhez. A Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központja az ilyen és ehhez hasonló területeken felmerülő kérdésekre keresi a válaszokat.

Gyakornok adattudományi területre

Feladatok

A területen számos futó projektünk van, melyekben a munkát az alábbiak mentén támogathatod:

  • szakmai anyagok előkészítésében való részvétel
  • egy projekthez kapcsolódó konkrét probléma megoldása
  • adott problémához kapcsolódó új technológiák, ismeretek felkutatása

Elvárások

  • érdekel az egészségügy és szívesen elmélyednél az egészségügyet érintő kihívásokban, valamint az ezzel határos területeken, mint például az egészségügy digitalizációja, mesterséges intelligencia egészségügyi felhasználása
  • részmunkaidős elfoglaltságot keresel (10/20 óra/ hét)
  • képes vagy önálló munkavégzésre, ötletek kidolgozására
  • szívesen dolgozol csapatban és támogatod csapatod a munkaszervezéshez szükséges dolgokkal

Előnyök

  • van tapasztalatod adatbázisokkal, ismered az internetes keresési technikákat
  • magabiztos angol nyelvismeret

Mi ezt kínáljuk

  • kellemes munkakörnyezet
  • inspiráló, stabil szakmai műhelyt biztosítunk, ahol folyamatosan fejlődhetsz
  • változatos feladatok

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend:

legalább 6 hónapos szerződés, 10/20 óra/ hét

Munkavégzés helye

1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzod a „Gyakornok adattudományi területre” pozíció megjelölésével.

Budapest