Gyakornok egészségügyi finanszírozás és rendszerfejlesztés területére (Budapest)

Nincs tökéletes egészségügyi rendszer. A rendelkezésre álló erőforrások szűkössége folyamatosan választási helyzet elé állítja az egészségügyi rendszer szereplőit mind makro, mind mind mikro szinten. Az egészségpolitikai döntéshozók és programalkotók döntéseit, legkisebb változtatási kísérleteit alapos és szisztematikus elemzésnek kell megelőznie, amely során a valós problémák azonosítása és azok okainak feltárása nélkülözhetetlen a beavatkozási pontok és módszerek helyes megválasztásához. A Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központja az ilyen és ehhez hasonló területeken felmerülő kérdésekre keresi a válaszokat.

Gyakornok egészségügyi finanszírozás és rendszerfejlesztés területére

Feladatok

A területen számos futó projektünk van, melyekben a munkát az alábbiak mentén támogathatod:

  • szakmai anyagok előkészítésében való részvétel
  • egy projekthez kapcsolódó konkrét probléma megoldása
  • adott problémához kapcsolódó új ismeretek felkutatása

Elvárások

  • érdekel az egészségügy és szívesen elmélyednél az egészségügyet érintő kihívásokban, valamint az ezzel határos területeken, mint például az egészségügyi szektor teljesítményének elemzése, a változtatás alapját szolgáló rendszerdiagnózis felállítása
  • részmunkaidős elfoglaltságot keresel (10/20 óra/ hét)
  • képes vagy önálló munkavégzésre, ötletek kidolgozására, de szívesen dolgozol csapatban és támogatod csapatod a munkaszervezéshez szükséges dolgokkal

Előny

  • magabiztos angol nyelvismeret

Mi ezt kínáljuk

  • kellemes munkakörnyezet
  • inspiráló, stabil szakmai műhelyt biztosítunk, ahol folyamatosan fejlődhetsz
  • változatos feladatok

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

legalább 6 hónapos szerződés, 10/20 óra/ hét

Munkavégzés helye

1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzod a „Gyakornok egészségügyi finanszírozás és rendszerfejlesztés területére” pozíció megjelölésével.

Budapest