Gyakornok középfokú NÉMET nyelvtudással (Budapest)

Gyakornok középfokú NÉMET nyelvtudással

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor a Mind-Diák kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád lesz a tavaszi félévben? Heti 20 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

Feladatok:

  • IoT (Internet of Things) területen end-user supportot nyújtó csapat adminisztratív támogatása
  • Részvétel a riporting folyamatokban
  • Heti és havi kimutatások készítése a csapat teljesítményéről
  • Excel-táblák kezelése, adatbevitel
  • Egyszerűbb problémák kezelése emailben

Elvárások:

  • Legalább középfokú angol és német nyelvtudás
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Microsoft Excel és más Office alkalmazások magabiztos használata
  • IOT-termékek iránti érdeklődés előnyt jelent
  • Munkaidő: Heti min. 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 996 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni
Budapest