Gyógyszerfejlesztési koordinátor (Budapest)

Gyógyszerfejlesztési koordinátor

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál?

Rendelkezel legalább 2 éves gyógyszeriparban szerzett regulatory és/vagy gyógyszerkészítmény-fejlesztési szakmai tapasztalattal?

Az angol nyelvtudásod tárgyalóképes és napra kész?

Egy olyan pozíciót keresel, amelyben rengeteg fejlődési lehetőség lakozik?

Ha a fenti kérdésekre "igen" a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz partnerünk Gyógyszerfejlesztési koordinátor pozíciójára, budapesti telephelyükre!

Feladatok

  • Törzskönyvi dokumentációk utógondozása keretében (hosszabbítás vagy új regisztrációknál) a „development reportok” frissítése, átalakítása, archiválása.
  • Licence-in projektekhez kapcsolódó dosszié auditokban való részvétel.
  • Hatósági visszakérdezések megválaszolásában való részvétel, támogatása.
  • Gyógyszerfejlesztési projektekkel összefüggő, szakmai és koordinációs, valamint kisebb részben dokumentációs feladatok ellátása.
  • Döntés előkészítő anyagok, riportok és prezentációk készítése angol és magyar nyelven.
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal és a partnerekkel.
  • Alkalmi szakmai fordítások végzése.

Elvárások

  • Erős gyógyszeripari ismeretek.
  • Gyógyszerész, vegyészmérnök vagy vegyész MSc végzettség.
  • Minimum 2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben gyógyszeripari szektorban, preferáltan az alábbi munkakörök valamelyikében:
    • törzskönyvezés,
    • gyógyszerkészítmény fejlesztés,
    • projekt koordináció,
    • gyógyszeripari témafelelős,
    • analitikai mérési módszer fejlesztés,
    • minőségbiztosítás,
    • vagy más, összetettebb koordinációt igénylő munkakörben.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is szükséged lesz rá prezentációk készítésénél, tárgyalásokon való részvételek alkalmával).
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (munkád során számos dokumentumot, prezentációt, egyszerűbb kimutatást fogsz készíteni, hogy segíts a döntések meghozatalában).
  • Proaktív hozzáállás, kezdeményezőkészség.
  • Jó problémamegoldó és időmenedzsment készség.
  • Asszertív kommunikáció, jó együttműködési készség.
  • Jó koordinációs és szervező készség (több ember munkáját kell összehangolnod).

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Ph.D. fokozat.
  • Lean tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál dolgozhatsz.
  • Hosszútávon további fejlődési lehetőségekre tehetsz szert.
  • Széleskörű cafeteria és 13- havi jutalom is van partnerünknél.
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötnek munkavállalóikra.
  • Bölcsődéjük, óvodájuk is van, ahol biztosítják munkavállalóik kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését.
  • Rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz és még részleges távmunka lehetőséget is biztosít partnerünk.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek között fogorvos és bőrgyógyász).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül válogathatsz.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest