Gyógyszeripari üzletfejlesztési menedzser (Budapest)

Nemzetközi hátterű gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÓGYSZERIPARI ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

(15-9946)

pozícióba.

Feladatok

  • Az üzletfejlesztési tevékenységben meghatározott licenc témakörök folyamatos és rendszeres kezelése,
  • Javaslattétel a portfólió bővítésére,
  • A licenc projektek nyomon követése,
  • Projektek üzleti elemzése, javasolt projektre döntés előkészítő anyag összeállítása,
  • A feladatok teljesítéséhez szükséges információk megszerzése, ehhez közvetlen kapcsolattartás az üzleti partnerrel és az érintett osztályokkal,
  • Együttműködés a termékfelelősökkel / ország felelősökkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy természettudományi),
  • Nemzetközi üzleti tárgyalásokban szerzett tapasztalat,
  • Gyógyszeripari tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9946”-os referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest