Háttértámogató (Back Office) munkatárs (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Az ország egyik legnagyobb közműszolgáltatója, irodai feladatok ellátására, (nem jutalékos és nem értékesítő tevékenység) azonnali kezdéssel munkatársakat keres, Miskolc-i irodaházába, kulturált irodai környezetbe.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Háttértámogató (Back Office) munkatárs
Miskolc

Munkakezdés időpontja

2021. július 26. (hétfő)

Feladatok

  • Írásos beadványok kezelése
  • Számlázással kapcsolatos feladatok és számlakorrekciók kezelése
  • Általános irodai adminisztratív feladatok

Munkarend hétfőtől péntekig 08:00 - 16:20 óráig

Elvárások

  • Érettségi
  • Microsoft Office csomag (Excel, Word) felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikatív, gyorsan tanuló, agilis személyiség
  • Jó szövegértés

Amit kínálunk

Juttatás: Bruttó 279.300.- Ft

+ Cafetéria évi bruttó 300.000 Ft

+ Teljesítmény értékelés alapján bónusz

Évi plusz 6 nap fizetett pótszabadság biztosítása a törvényileg előírt kereten fölül

+ Egészségmegőrző csomag biztosítása

Munkavégzés helye

Miskolc, Dózsa György út

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje meg a kívánt pozíció megjelölésével.

Miskolc