Hegesztő / lakatos (Gödöllő)

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Hegesztő / lakatos

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség,
  • CO2-es védőgázos, fogyóelektródás ívhegesztés területén szerzett, szakmai ismeret,
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • Helyi képzés elvégzése, ahol a termelésben előforduló tűzési és hegesztési műveletek gyakorlása zajlik

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakvizsga,
  • Rajzolvasás

Feladatok:

  • Vastag anyagokkal történő hegesztés (6mm – 50 mm–es anyagvastagság),
  • Többsoros varratokkal történő hegesztés (1-12 sor),
  • Hegesztő berendezések alapszintű kezelése , Rajzok, szabványok, technológiai utasítások ismerete,
  • Nem megengedett hegesztési hibák ismerete, hegesztési hibák javítása,

Megbízóról:, Az amerikai központú vállalat világ vezető az építési és bányászati gépek, dízel- és gáz üzemű motorok, ipari gázturbinák valamint dízel-elektromos mozdonyok gyártásában., A magyarországi üzemben földmunkagépek, ásó- és markoló kanalak, tolólapok különböző termékcsaládjainak hegesztett fémszerkezeti gyártása történik.

Amit kínálunk:

  • Utazás támogatása ( céges busz vagy törvény szerinti maximum összeg),
  • Egyes esetekben szállás biztosítása,
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + kiemelt műszakpótlék + bónusz + havi fix cafeteria,
  • Túlóra lehetőség,
  • Biztonságos munkafeltételek, munkaruha, védőeszközök,
  • Betanulás és szakmai továbbképzések minden területen,
  • Egyéb juttatások: ajánlói bónusz, vállalati büfé, gyümölcs nap, rendezvények

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Gödöllő