HR ELŐADÓ (Budapest)

BKV Zrt. Jogi és Humánpolitikai Igazgatóság
Központi Munkaügyi Adminisztrációs Osztálya

HR ELŐADÓ

munkakörbe felvételt hirdet

(határozott idejű szerződéssel)

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gazdasági/humán egyetem/főiskolai diploma/oklevél
  • SAP HR moduljának ismerete

Előnyt jelent:

hasonló területen szerzett munkatapasztalat

A munkavállaló feladatai:

  • SAP adatbázisból HR modullal kapcsolatos adatok kinyerése, Excelben történő feldolgozása
  • humánügyi, humánadminisztrációs feladatok végrehajtásában való közreműködés
  • munkavállalók humánügyi dokumentumainak kezelése
  • közreműködés a könyvvizsgálók, a NAV és egyéb hatóságok részére történő adatszolgáltatások végrehajtásában
  • közreműködés a koordinációs utasítások és szabályzatok véleményezésében
  • részvétel a menetkedvezményi feladatok összefogásában, adatszolgáltatások ellenőrzésében
  • időadat- és törzsadatkezelés

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség szóban és írásban
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság, megbízható személyiség
  • egyedi konfliktushelyzetek kezelése
  • stressztűrő képesség, rugalmasság
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • a vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete (Mt, Szja)
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, Access, OneNote) magasfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
  • üdülési lehetőségek
  • cafeteria juttatás

Munkavégzés jellege, helye:

8 órás munkarend, Budapest VII. kerület Akácfa utca 15.

Jelentkezési határidő: 2022. július 15.

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk az elérhetőség és a bérigény megjelölésével.

Budapest