HR és Jogi Iroda irodavezető munkatársat keresünk (Dunaújváros)

A hirdetés már lejárt!

HR és Jogi Iroda irodavezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • Felel az Intézmény humánpolitikai rendszerének irányításáért és ellenőrzéséért.
  • Irányítja az Intézményfejlesztési Tervhez igazodóan a humánerőforrás-gazdálkodással kapcsolatos feladatokat, koordinálja a humánstratégiában foglalt feladatok elvégzését.
  • Irányítja a munkaügyi és bérgazdálkodási tevékenységet.
  • Végrehajtja a Foglalkoztatási Követelményrendszerben leírtakat.
  • Gondoskodik a Foglalkoztatási Követelményrendszerben leírtak betartásáról.
  • Felel a humán kontrolling rendszerért és humán adatszolgáltatások teljeskörűségéért és tartalmáért.
  • Irányítja az álláspályázatokkal összefüggő feladatokat.
  • Irányítja a pályázatokhoz kapcsolódó humán és bérgazdálkodási feladatokat.
  • Az egységvezetők javaslata alapján összesíti és javaslatot tesz az Intézmény képzési és utánpótlási tervére.
  • Felel az Intézmény teljeskörű jogi és szabályozástechnikai támogatásáért.
  • Felel a vagyonnyilatkozati rendszer vezetéséért.
  • Felel a belső szabályzatok vonatkozó jogszabályoknak való megfeleltetéséért.
  • Figyelemmel kíséri az Intézményt érintő jogszabályi környezet, valamint intézményi belső szabályozás változásait.
  • Javaslatot tesz a szabályzatok, utasítások, egyéb szabályozók módosítására, a jogszerű működésre.
  • Koordinálja az Intézmény jogi ügyeit és tartja a kapcsolatot az együttműködő ügyvédi irodával.
  • Az Intézmény peren kívüli vagy peres jogi képviselete érdekében indokolt és szükséges esetben ügyvéddel vagy ügyvédi irodával megbízási szerződés megkötését javasolja a kancellárnak.
  • Irányítja és szervezi a HR és Jogi Iroda tevékenységét.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Pályázati levél a munkáltatói jogkör gyakorlójához a Kancellárhoz
  • Iratjegyzék (tartalomjegyzék)
  • A www.kozigallas.gov.hu honlapján megjelent kiírás másolata
  • A vezető vezetésre, fejlesztésre, szakmai munkára vonatkozó programja
  • Önéletrajz (Euro Pass, szakmai résszel bővített)
  • Végzettségeket, nyelvvizsgát igazoló dokumentumok másolata
  • Arról szóló nyilatkozat, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyag tárolásáról
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Külföldieknél, illetve külföldön szerzett okleveleknél: OFFI által lefordított, hitelesített oklevelek másolata, ekvivalencia bizottság határozata, honosítási határozat, külön jogszabályban vagy a pályázatban előírt további követelmények igazolására vonatkozó iratok

Előnyök

  • Jogi végzettség
  • Munkaügyi és bérszámfejtési területen szerzett legalább 1 éves szakmai és vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Leírás

Partnerünk a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet HR és Jogi Iroda irodavezető beosztás ellátására.

Munkavégzés helye

Dunaújváros

Dunaújváros