HR manager (Tata)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk Komárom-Esztergom megyében található, nyugati cégkultúrájú gyártó vállalat.

Részükre keresünk vezető kollégát az alábbi pozícióba:

HR manager

Feladatok

  • Teljesítményorientált javadalmazási rendszert valósít meg a Csoport HR irányelvének megfelelően;
  • Megszervezi a bérszámfejtést az F&C-vel egyeztetve;
  • Beágyazza a cég stratégiáját és értékeit a helyi kultúrába;
  • Biztosítja a HR-rel kapcsolatos szabályozások és vállalati szabályzatok betartását;
  • Tárgyal a külső érdekelt felekkel (például munkavállalási engedélyekről vagy munkafolyamatokról);
  • Betartja a helyi személyzeti előírásokat (pl. munkaidőre, foglalkoztatási feltételekre);
  • Az emberek fejlesztésére vonatkozó csoportszabványokat alkalmazza;
  • Helyi tréningeket szervez a Csoportos képzési irányelvnek megfelelően;
  • Helyi inasok számára szervez;
  • Irányítja a helyi HR csapatot;
  • Támogatja az összes vezetőt a helyszínen minden HR témában;
  • HR KPI-ket szállít és követ;
  • Toborzás jogi egységben a Csoport HR folyamatai szerint;
  • Intézkedéseket hajt végre a szükségtelen ingadozások és hiányzások megelőzésére, javítja a munka termelékenységét;
  • Támogatja a szervezetfejlesztést.

Elvárások

  • Közgazdasági vagy humánerőforrás szakos alapképzés;
  • Pozitív a humánmenedzsment, menedzsment, közgazdaságtan vagy kapcsolódó területen szerzett mesterképzés;
  • Magyar munkajogi ismeretek;
  • Angol – tárgyalási szint.

Amit kínálunk

  • Vállalati gépjármű magánhasználatra;
  • Cafeteria;
  • Bónusz.

Munkavégzés helye

  • Tata, Komárom, Tatabánya

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Tata