HR tanácsadó / IT recruiter (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük azt a recruiter kollégát, aki szívesen csatlakozik egy nyitott, vidám, szorgalmas csapathoz.

Nálunk asszisztensi támogatás mellett, önálló munkavégzés, izgalmas magyar és nemzetközi projektek várnak,

Lehetőség van részt venni különböző képzéseken, új szolgáltatások bevezetésében. Örömmel vesszük az új ötleteket és a  konstruktív megoldásokat.

Az eredményeket, motiváltságot egyéni igények alapján díjazzuk.

HR tanácsadó / IT recruiter

Feladatok

  • A munkáddal hozzájárulsz ahhoz, hogy az ügyfeleink elégedettek legyenek, és mindennyitott pozíciójukra a legmegfelelőbb emberttaláljuk meg. Apropó, ügyfelek: igazán változatos a paletta, keresheted egy minden földrészen jelen lévő, piacvezető szoftvercég legújabb tech guruját, de egy kis hazai cég új, friss “családtagját” is.
  • End-to-end recruitment: tapasztaltságodtól függően fogsz kapni könnyebb és nehezebb pozíciókat is, amiknek a betöltése a te felelősséged lesz.
  • Csapatban dolgozunk, tehát nem neked kell egyedül csinálnod mindent, de a folyamat minden részében részt veszel te is: kezdve az ügyféleigények felmérésétől, álláshirdetések megírása, adatbázis-szűrés, interjúztatás, jelöltekkel és megbízókkal kapcsolattartás, egészen addig, amíg a munkába lépő jelölted szerződésén meg nem szárad a tinta – meg még kicsit utána is.
  • Időnként előfordulhatnak piackutatáshoz, bérfelméréshez kapcsolódó feladatok, de az értékesítés nem elvárás a részünkről – ez a sales dolga.

Elvárások

  • Legyünk túl az objektív kritériumokon:
    • Felsőfokú végzettségHa esetleg úgy alakult, hogy valamiért a diploma nincs a kezedben, 1-1 tárgy vagy a szakdolgozat hiányzik, beszéljünk róla, de örülnénk, ha lenne.
    • Tapasztalat: nálunk ez a pozíció már a haladó szint, úgyhogy mindenképpen elvárás, hogy legyen már tapasztalatod az alábbi területek valamelyikében:
      • IT toborzásban dolgoztál legalább asszisztensként/researcherként(ideális esetben recruiterként),minimum 1 évet.
      • Az is működhet, ha nem foglalkoztál még IT-val, de akisujjadban van a HR tanácsadói szakma, és szívesen beletanulnál ebbe a szegmensbe is, vagy
      • haladó szinten ismered az IT területet(pl. dolgoztál IT support területen, tanultál programozási alapokat, akár egy programozósuli keretében elvégezted a képzést) és nyitott lennél a recruitment-be beletanulni.
  • Angol: fogod használni, kb. középfok megfelelő nálunk.
  • Ezeken túl legalább ennyire fontos a személyiséged is:
    • Legyélönálló, proaktív. Mindenben támogatunk, de fontos, hogy akard betölteni a pozíciókat, motiváljon az, hogy sikert akarsz elérni, és ezért meg is teszel minden tőled telhetőt. Ne azért csináld a feladataidat, hogy jók legyenek a számok a riportokban, hanem mert eredményt szeretnél elérni.
    • Tudj felállni, ha úgy érzed, valami most nem úgy alakult, ahogy tervezted. Van ilyen. Ilyenkor újratervezünk, megyünk tovább.
    • Az is fontos, hogy tudj alkalmazkodni a változásokhoz: ez a piac erről szól.
    • A kiváló kommunikációs készség egy sokat használt kifejezés az álláshirdetésekben, nem véletlenül írjuk bele mi is: tudd magad választékosan kifejezni szóban és írásban is, legyél igényes a helyesírásodra.
    • Szeress másokkal együtt dolgozni, mint már említettük,csapatmunka
    • Ügyfélközpontúság, szolgáltatói attitűd! Tanácsadó vagy, ennek minden felelősségével – éreztesd az ügyféllel, hogy megértetted az igényeit, és megoldásokra törekszel, hogy elégedett lehessen.

Amit kínálunk

  • Jelenleg nagy részt home office-ban, dolgozunk, ehhez minden szükséges eszközt biztosítunk. A jövőben is lesz lehetőség otthoni munkavégzésre heti 1-2 alkalommal.
  • Sok a csapatépítő program: itt gondolhatsz akár margitszigeti piknikre, vagy közös borozásra, céges karácsonyi vacsorára, tematikus programokra év közben: pl. Márton napi reggeli stb.
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a képzésekre: rendszeresek a külsősök által tartott IT-s képzések, de a soft skill-ek fejlesztését is fontosnak tartjuk.
  • Figyelünk rád és „fogjuk a kezedet” ha a személyes karrierutadról van szó, ezt hétről-hétre nyomon követjük, fejlesztjük, amit szükséges, illetve ehhez egyéni fejlesztési tervet is biztosítunk számodra.
  • Rugalmasak vagyunk, és folyamatosan arra törekszünk, hogy mindenki számára megfelelő körülményeket teremtsünk.
  • Minden vezetőnk háta mögött sok év toborzási tapasztalat áll,így nem fogsz irreális elvárásokkal találkozni.
  • Ha van olyan toborzáson kívüli téma, ami a szívügyed, akkor annak is adunk teret,örömmel vesszük bárki ötleteit, a napi feladatok mellett tudsz kikapcsolódásként mini projekteket is megvalósítani.