HR Toborzó munka-Székesfehérváron (Székesfehérvár)

HR toborzókat / elsősorban diákokat keresünk a Székesfehérvári irodánkba!

Szeretnéd kipróbálni magad egy családias vállalatnál, szereted a kihívásokat?

Itt a helyed!

A Transfer Ausztriában a munkaerőpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Ausztriában és a környező országokban több, mint 25 éve immáron 25 kirendeltségében munkaerő kölcsönzésével és munkaerő közvetítésével foglalkozik.

Most, a székesfehérvári irodánkba keresünk Toborzó munkatársat, akár diák státusszal is! Legyél kommunikatív, szeress telefonálni és kapcsolatot teremteni a jelentkezőkkel.

Feladatok:

- Változatos ausztriai és németországi munkákra fizikai munkaerő toborzása

- magyarországi pozíciók betöltése
- Hirdetési csatornák kezelése, folyamatos bővítése,

- jelöltek előszűrése

- személyes és telefonos, esetleg online interjúk megtartása

- napi adminisztrációs teendők elvégzése

Téged keresünk, amennyiben heti 5 napos 8 órás munkarendű lehetőséget keresel!

Német vagy angol nyelvtudás előny, alapfok is elég, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

-támogató kollégák, barátságos társaság, családias hangulatú iroda
-pörgés és új tapasztalatok minden nap

Jelentkezni önéletrajz küldéssel lehet.

Tel.szám: +36 70 342 7508

Székesfehérvár