Ipari berendezés és szerszámmérnök (Tószeg)

Jász-Nagykun-Szolnok megyei nemzetközi Partnerünket Magyarország TOP 100 vállalata között tartják számon. A környezettudatosságra fókuszáló, folyamatosan fejlődő vállalat Folyamatmérnök csapatába Ipari berendezés és szerszámmérnök kollégát keresünk.

Ipari berendezés és szerszámmérnök

Feladatok

  • Új és meglévő gyártósorok, berendezések, szerszámok és folyamatok elindítása és fejlesztése.
  • Specifikációk írása, árajánlatok beszerzése különböző beszállítóktól, ütemtervek elkészítése és a projektek vezetése.
  • Aktív részvétel I4.0 projektekben: a gyártási folyamatok automatizálása, robotizálás, a folyamatok digitalizálása, papírmentes gyármegoldások
  • Aktuális gyártóberendezések és folyamatok fejlesztése fejlett szintű PLC, MES, adatgyűjtési és elemzési rendszerekkel
  • Tesztberendezések és szoftver bevezetések koordinálása a sorozatgyártás számára
  • Telepítési feladatok: a gyártás során használt, a gyártóktól kapott konfigurációs fájlok telepítése
  • Üzemeltetői tesztek, frissítések elvégzése, hibakeresés
  • Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
  • Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása

Követelmények

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Mérnöki alkalmazások ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
  • Precizitás, pontosság, megbízható munkavégzés
  • Analitikus személyiség

Amit kínálunk

  • Széles körű juttatások (cafeteria, rezsitámogatás, étkezési támogatás,emelt bejárási támogatás, célprémium)
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet
  • Változatos csapat- és közösségépítő programok
  • Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program mentor segítségével, folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye

Szolnok

Tószeg