Irodai / marketing asszisztens (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Hanggátló anyagok gyártásával, forgalmazásával és beépítésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodai / marketing asszisztens

Elvárások:

Megbízhatóság, pontosság, Excel, Word felhasználói szintű ismerete, Macintosh ismerete vagy hajlandóság megtanulni, Jó kommunikációs képesség, Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, Terhelhetőség

Előnyt jelent:

Grafikai ismeretek, Marketing készség, Kreativitás

Feladatok:

Honlap, facebook, közösségi média kezelése, Cég tevékenységével kapcsolatos irodai munka, Ügyfélfogadás, ügyfelek kiszolgálása, raktárkezelés

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Folyamatosan fejlődő stabil cégháttér, Személyes szakmai fejlődési lehetőség