Irodavezető (Budapest)

Az ügyvezető közvetlen munkatársaként az ügyviteli munkák összehangolása, kapcsolat tartás.

Társaságunk fő tevékenységi területe az ingatlanhasznosítás az ország különböző részein. A holding többi társaságai ipari tevékenységgel foglalkoznak.

Új kollégát keresünk, aki

IRODAVEZETŐKÉNT

erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a projektekben való közreműködés, a kollégák munkájának segítése és az irodavezetői feladatok ellátása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Cégeink beérkező és kimenő dokumentumainak kezelése (papír alapon és elektronikus úton)
  • Pénztárak vezetése
  • Irodagép, informatikai rendszer karbantartásainak megszervezése
  • Irodai beszerzések, rendelések előkészítése, lebonyolítása, ellenőrzése.
  • Ingatlan bérleti és egyéb szerződések nyilvántartása, szerződések előkészítése.
  • Asszisztensi feladatok teljes körű ellátása
  • Közüzemi számlázás előkészítése.
  • Kapcsolattartás a társcégek szervezeti egységeivel.
  • Céges mobiltelefonok kezelése, költségek továbbszámlázása, kapcsolattartás a mobil szolgáltatóval
  • Levélírás, kapcsolattartás, programok találkozók szervezése, időpontok egyeztetése.

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Analitikus szemlélet, logikus gondolkodás, lojalitás.
  • Szervezett, átgondolt, felelősségteljes munkavégzés;
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Tiszta, ápolt megjelenés, munkakörnyezetére való rendezett igényesség
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben (legalább 2 év)
  • Magabiztosan kezeled az MS Office szoftvereket
  • Képesség és készség van benned az új szoftverek megismerésére és használatára

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angolnyelv-tudásod
  • Motivációs levelet is csatolsz a jelentkezésedhez
  • Fényképes szakmai önéletrajzot küldesz, hogy megismerhessünk (bruttó bérigény megjelölésével)
  • Szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány másolatot is csatolod
  • Referencia levél is a bemutatkozásod része

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 108-126.

Budapest