IT Solution Architect (Budapest)

ACTIVE DIRECTORY, AZURE AD, SCCM, MS INTUNE... ISMERŐSEK? GYERE ÉS JELENTKEZZ! PARTNERÜNK VEZETŐ GLOBÁLIS VÁLLALAT, AKIK KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ ÉS VÉGTELENÜL ÚJRAHASZNOSÍTHATÓ FÉM CSOMAGOLÁSOK GYÁRTÁSÁVAL FOGLALKOZNAK ÉS CÉLJUK, HOGY VEZETŐKKÉ VÁLJANAK EZEN A TERÜLETEN.

IT Solution Architect

Feladatok

  • Megoldások ütemtervének meghatározása
  • Tervezési módszertanok bemutatása
  • Szerepvállalás kulcsfontosságú csapattagként, vezetői szerep betöltése a megoldás tervezésében, fejlesztésében és a projekt végrehajtásában
  • Segítség nyújtása a problémák megoldásában és az IT csapat támogatása
  • Megoldási koncepciók kommunikálása a vezetés minden szintjével

Elvárások

  • 5+ év tapasztalat Solution Architect pozícióban
  • Microsoft Active Directory, Azure AD, SCCM, Intune tapasztalat
  • Adatkezelésben szerzett gyakorlat (integráció, adatmodellezés, adatminőség menedzsment)
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Előnyök

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Globális munkakörnyezetet, ahol számít a fenntarthatóság
  • Teret a kreativitás kibontakozásához és az új dolgok kipróbálásához
  • Hybrid munkavégzést és modern irodaházat
  • Budapesten Inspiráló szakmai közeget, támogató kollégákkal

Munkavégzés helye

  • Budapest IX. kerület
Budapest