Jira/Confluence Administrator (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Jira/Confluence Administrator

Feladatok

  • 3rd Level Ticketek megoldása SE Tools Application Management rendszerben
  • Évente 2 SE Tools Release-t előkészít és implementál
  • Licenszek kezelése
  • Örömét leli új feladatok, illetve kérdések problémák felvetésében a használt Tool-okkal kapcsolatban
  • NEM fejlesztői tevékenység, DE fontos, hogy a jelölt értse, hogy miért az adott Tool-okat használjuk és mi ennek a szakmai háttere.
  • Adminisztratív feladatok

Ha mindezzel rendelkezel,

  • JIRA és Confluence A Software Engineering általános Tool készletét ismerje
  • Nyelvtudás: angol must have, német nagy előnyt jelent!

Előnyök:

  • Fejlesztői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Budapest