Junior minőségügyi mérnök (Szekszárd)

Junior minőségügyi mérnök

Leírás

Szekszárdi Parnercégünkhöz keresünk "Junior minőségügyi mérnök" pozícióba munkatársat:

Feladatok

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Minőségügyileg nem megfelelő alkatrészek reklamálása a beszállítók felé (angol nyelven)
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémákban való aktív részvétel
  • Folyamatközi ellenőrök munkájának támogatása, koordinálása
  • Új projektek/mintagyártások támogatása minőségügyi szempontból
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentumok készítésében való részvétel
  • Statisztikák készítése (selejtköltség, hibaok elemzés)

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Műszaki affinitás
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség
  • MS Office ismeretek

Előny:
  • felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • SAP ismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi bér
  • Élet- és baleset biztosítás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Dinamikus, korszerű infrastruktúra, modern vállalati környezet

Munkavégzés helye

Szekszárd

Szekszárd