Junior/Medior Tanácsadó (Budapest)

Junior/Medior Tanácsadó

Milyen napi feladataid lesznek?

Ügyfelekkel és potenciális ügyfelekkel történő kapcsolattartás, mint kiemelt ügyfél-menedzser:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása és kapcsolatfelvétel
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, értékesítés és „további értékesítés” (upselling)
  • Meglévő ügyfelek igényeire való reagálás (meetingeken történő részvétel; ajánlatok írása; ajánlatok utánkövetése; ügyfél-elégedettség monitorozása)

Tanácsadói projektekben történő részvétel, mint projekt-menedzser:

  • Projekt-ütemterv készítése és elfogadtatása
  • A projektek nyomonkövetése és az erőforrások (re)allokációja, illetve koordinációja
  • Az ügyfelekkel történő operatív kapcsolattartás

Tanácsadói projektekben történő részvétel, mint tanácsadó munkatárs:

  • A szervezet által alkalmazott mérőeljárásokból adott visszajelzések adása és írásos riportok létrehozása
  • AC és DC eljárások kialakítása és lebonyolítása
  • Coaching ülések kivitelezése
  • Elégedettségi felmérések összegzése (statisztika, értelmezés)
  • Ügyfél-prezentációk összeállítása és kivitelezése
  • Webinar tartása
  • Kompetencia-rendszerek definiálása és összerakása
  • Tréningek és workshopok tartása
  • Konferencia részvétel előadóként
  • Általános tanácsadás ügyfelek, végfelhasználók, vezetők és HR munkatársak részére

Téged keresünk, ha:

  • Gazdasági vagy pszichológus végzettséged van
  • Minimum 1-3 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Érdeklődsz a HR és az üzleti sikeresség kapcsolata iránt
  • Határozott vagy és nem rettensz meg kapcsolatba lépni az ügyfeleiddel
  • Jó kérdéseken keresztül fel tudod mérni az ügyfeleid igényeit
  • Érdekelnek az emberek, a fejlesztés és a személyiségtesztek
  • Képes vagy komplex megoldásokban gondolkodni
  • Aktívan és tárgyalóképesen beszélsz angolul
  • Ügyesen kezeled az MS Office alkalmazásokat

Előnyt jelenthet Neked, ha:

  • HR tanácsadásban szereztél tapasztalatot
  • HR területen dolgoztál

Mit várhatsz el tőlünk:

  • Egy összetartó, erős csapat támogatását
  • Karrierfejlesztési lehetőségeket
  • Képzési és fejlődési lehetőségeket
  • Multinacionális légkört
  • Önálló nemzetközi projektvezetési lehetőségeket
  • Változatos munkafeladatokat (különböző ügyfélproblémák, szervezetfejlesztés, visszajelzések)
  • Világszinten elismert személyiségmérési és teljesítmény-előrejelzési módszertan megismerését és aktív használatát

Az Önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével várjuk!

Budapest