Kábel és Hálózatszerelő Munkatárs (Budapest)

Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatója műszaki üzemeltetési csapatába keresünk Kábel és Hálózatszerelő Munkatársat.

Kábel és Hálózatszerelő Munkatárs

Feladatok

- Táv és helyi hálózatok hibaelhárítása, különböző réz (pl.: QV, DM sodrású, optika,) és optikai kábelek szerelése és javítása.
- Távközlési kivitelezési feladatok elvégzése, épületeken belüli strukturált hálózatok kiépítése, lebontási feladatok elvégzése.
- Az elvégzett munka tételek és a munkák során felhasznált anyag mennyiségek dokumentálása, nyilvántartása.
- Távközlési hálózat üzemeltetése, az üzemzavarok elhárítása, esetenként munkaidőn túli készenléti szolgálat ellátásával is.
- Esetenként ellenőrzi a területen alvállalkozói munkát végző kivitelezők tevékenységét, gondoskodik az előírt munkavégzési feltételek betartásáról.
- Szükség esetén ügyelet, lakáskészenlét ellátása.
- Esetenként napszaktól, időjárási körülményektől és időtartamtól független, budapesti telephelyünktől távoli, akár több napos munkavégzés.

Követelmények

- Magas fokú utazási hajlandóság (akár több napos kiküldetés Magyarországon belül)
- "B" kategóriás jogosítvány.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office), pontos dokumentálási készség.
- Réz és optikai kábelhálózat hibaelhárítási, üzemeltetési gyakorlat.
- Precíz kézügyesség, fogékonyság az új dolgok és technikák elsajátítására.
- Jó kommunikációs és magas stressz tűrő képesség.
- Ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
- Terhelhetőség, felelősségvállalás.
- Határidők betartása, betartatása.

Amit kínálunk

- Hosszútávú, stabil vállalati háttér
- Egyműszakos munkarend
- Munkaruha és védőeszközök biztosítása
- Laptop és mobiltelefon
- Szakmai tréningek biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest