Kábel és Hálózatszerelő Munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatója műszaki üzemeltetési csapatába keresünk Kábel és Hálózatszerelő Munkatársat.

Kábel és Hálózatszerelő Munkatárs

Feladatok

  • Táv és helyi hálózatok hibaelhárítása, különböző réz (pl.: QV, DM sodrású, optika,) és optikai kábelek szerelése és javítása.
  • Távközlési kivitelezési feladatok elvégzése, épületeken belüli strukturált hálózatok kiépítése, lebontási feladatok elvégzése.
  • Az elvégzett munka tételek és a munkák során felhasznált anyag mennyiségek dokumentálása, nyilvántartása.
  • Távközlési hálózat üzemeltetése, az üzemzavarok elhárítása, esetenként munkaidőn túli készenléti szolgálat ellátásával is.
  • Esetenként ellenőrzi a területen alvállalkozói munkát végző kivitelezők tevékenységét, gondoskodik az előírt munkavégzési feltételek betartásáról.
  • Szükség esetén ügyelet, lakáskészenlét ellátása.
  • Esetenként napszaktól, időjárási körülményektől és időtartamtól független, budapesti telephelyünktől távoli, akár több napos munkavégzés.

Követelmények

  • Magas fokú utazási hajlandóság (akár több napos kiküldetés Magyarországon belül)
  • "B" kategóriás jogosítvány.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office), pontos dokumentálási készség.
  • Réz és optikai kábelhálózat hibaelhárítási, üzemeltetési gyakorlat.
  • Precíz kézügyesség, fogékonyság az új dolgok és technikák elsajátítására.
  • Jó kommunikációs és magas stressz tűrő képesség.
  • Ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.
  • Terhelhetőség, felelősségvállalás.
  • Határidők betartása, betartatása.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil vállalati háttér
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Laptop és mobiltelefon
  • Szakmai tréningek biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest