Karbantartási csoportvezető (Budapest)

Egy vállalat sikerét elsősorban a szenvedélyes kollégák közös munkája és együttműködése hozza meg. Együtt, egymás tehetségén osztozva.

Az állategészségügyben globálisan is meghatározó vállalatként, a Ceva Animal Health-nél úgy véljük, sikerünk abban rejlik, hogy elkötelezett kollégáink innovatív egészségügyi megoldásokat kutatnak, fejlesztenek, gyártanak és szállítanak minden állat számára. Ezzel pedig hozzájárulunk sokszínű bolygónk jövőjéhez.

Elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy a lehető legmagasabb szintű gondoskodást és jólétet biztosítsuk a haszonállatok (baromfi, sertés, kérődző), a vadon élő állatok és a házi kedvencek (kutya, macska) számára egyaránt.

Az „Együtt, az állategészségügyön túl" jövőképünk rámutat arra, hogy az emberek, az állatok, valamint bolygónk egészsége és jóléte teljesen mértékben összefügg egymással. Ez a „One Health" megközelítés,amely mellett a Ceva minden eddiginél jobban elkötelezett.

Karbantartási csoportvezető

Milyen feladatok várnak rád?

  • felelős vagy az adott üzemegység teljes körű karbantartási tevékenységéért, a műszaki háttér fenntartásáért és fejlesztéséért
  • szervezed a karbantartási folyamatokat (reaktív és megelőző karbantartás)
  • közvetlen vezetőként irányítod az egységhez tartozó technikusi csapatot (5-10 fő)
  • felméred és meghatározod a területeden a szükséges szakismeretet és annak szintjeit, ennek alapján fejleszted a technikusi csapatot
  • közvetlen kapcsolatot tartasz a termelés képviselőivel és a társosztályokkal
  • figyelemmel kíséred területeden a berendezések állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat teszel javításokra, fejlesztésekre valamint ilyen jellegű projekteket vezetsz
  • részt veszel a Megelőző Karbantartási Program kialakításában és fejlesztésében, egyezteted a társosztályokkal a végrehajtási ütemtervet
  • együttműködsz a beruházási projekt csapatokkal az új berendezések felhasználói követelményeinek (URS) kialakításában a fejlesztési irányok meghatározásában és az átvételi (IQ,OQ,PQ) folyamatokban
  • kapcsolatot tartasz vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolod a teljesítést
  • elemzed a javítási folyamatokat, meghatározod a területhez tartozó tartalék alkatrész igényt és intézed azok beszerzését.
  • tervezed és követed a területhez tartozó karbantartási költségeket
  • üzemelteted a karbantartási munkalapos rendszert
  • betartod és betartatod a minőségbiztosítási, munka-, egészség- és környezetvédelmi procedúrákat

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • vidám és jókedvű csapat vár téged
  • olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog
  • családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • fejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
  • az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
  • életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

  • műszaki felsőfokú végzettségűek (villamos- vagy gépészmérnök)
  • karbantartás területén szereztél 1-3 éves tapasztalatot, de pályakezdőként se add fel
  • van tapasztalatod csapatvezetésben
  • angol nyelvet kommunikáció szinten használod

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel a következőkkel:

  • TPM ismeret
  • LEAN karbantartási rendszerek ismeret
  • Gyógyszeripari környezetben szerzett tapasztalat (tisztatér, aszeptikus műveletek)
  • GMP ismeret

Budapest