Karbantartó mérnök (TPM) (Zala megye)

Legyünk együtt sikeresek!

 Multinacionális gyártó vállalat részére keresünk min. 1-2 éves tapasztalattal rendelkező mérnököt az alábbi pozícióba:

Karbantartó mérnök (TPM)

Feladatok

  • Gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Karbantartási költségek kontrollálása;
  • Aktív részvétel fejlesztésekben;
  • TPM (megelőző) karbantartások tervezése;
  • Munkautasítások, állásidő-elemzések elkészítése;
  • Javító intézkedések;
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, koordinálása;
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal és szervizekkel.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (gépész vagy villamos)
  • ISO/TS környezetben, gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
  • Karbantartási módszerek ismerete
  • Pneumatikus rendszerek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Excel ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

  • Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!