Karbantartó munkatárs (Budapest)

Ingatlanlkezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó munkatárs

Elvárások:

  • Festő tapasztalat,
  • Karbantartói tapasztalat,
  • Megbízhatóság,
  • Precizitás,
  • Teljes munkaidő vállalása

Előnyt jelent:

Jártasság víz-, gáz-, villany szerelésben

Feladatok:

  • Lakáson belüli napi szintű javítások (csapcsere, égőcsere, konvektor, radiátorlégtelenítés), tisztasági festés, bútorszerelés.

Megbízóról:, Lakáskezeléssel foglalkozik., Külföldi befektetők Magyarországon vásárolt ingatlanjainak teljes körű kezelését végezik, a bérbeadástól kezdve a szerkezet megóváson át a könyvelésig.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható, tervezhető, versenyképes fizetéssel rendelkező stabil munkahelyet kínálunk
  • Munkaidő kizárólag hétköznap 9-18 óra között.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest