Karbantartó technikus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Debreceni autóipari partnerünk részére keresünk karbantartó technikus (mechanikus és elektromos karbantartó) kollégákat folyamatos 12 órás 4 műszakos munkarendbe!

Tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Ha a leírtak alapján szimpatikus a lehetőség és az elvárásoknak megfelelsz, küld el pályázatod!

Karbantartó technikus

Feladatok

  • Preventív és korrekciós karbantartási feladatok elvégzése a gyártósorok esetében
  • A gépek heti, havi, negyedéves, féléves és éves karbantartása a rögzített művelettervek szerint
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Felelős a TPM folyamatok folyamatos fejlesztéséért
  • Feladata a prototípusok folyamatainak felállítása a minta- és a széria gyártáshoz
  • Felel a napi karbantartási terv megvalósításához szükséges folyamat lépéseivel kapcsolatos műszaki ismeretek biztosításáért
  • A gyártógépek rendkívüli meghibásodása esetén – szükség szerint – a folyamat technikus támogatása
  • Felel az eszközök műszaki rendelkezésre állásáért
  • Javaslatok tesz a megelőző karbantartás fejlesztése érdekében
  • Aktívan részt vesz az 5S előírások megvalósításában

Követelmények

  • Középfokú műszaki végzettség (Gépész, Villanyszerelő, Mechatronikai technikus)
  • Elektronikában, elektrotechnikában, automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos műszaki ismeretetek
  • Igényes precíz munkavégzés, problémamegoldó szemléletmód
  • Csapatszellem, magas stressz tűrő képesség, jó kommunikáció képesség
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Alap béren felüli juttatási csomag:

  • Cafeteria juttatás OTP SZÉP kártyára
  • Havi rendszeres bónusz és egyéb, teljesítményt elismerő bónuszok
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Túlóra kompenzáció
  • Munkavállalói kedvezményprogram
  • Munkavállalói ajánlási program
  • Tervezhető, átlátható karrierpálya, előrelépési lehetőség
  • Vállalati jóléti programok
  • Bejárási támogatás: gépjárművel, tömegközlekedéssel és céges buszjárattal

Munkavégzés  helye:

Debrecen

Debrecen