Kereskedelemi asszisztens – vevőszolgálati munkatárs (Budapest)

Kispesti telephelyű mérnökiroda új munkatársat keres a következő pozícióba:

Kereskedelemi asszisztens – vevőszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás regionális vevőkkel és nemzetközi beszállítókkal a megrendelések, határidők, szállítások és észrevételek kezelése tekintetében.
  • Beszerzési és értékesítési folyamatok ügyintézése, nyomon követése és rögzítése integrált vállalatirányítási rendszerben (megrendelés készítése, áru bevételezése, számlázás, stb.)
  • Üzletkötők munkájának támogatása.

Alkalmazási feltételek:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv aktív ismerete és használata
  • Vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság
  • Komplex feladatmegoldó készség
  • Proaktív munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A cég ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek
  • Szakmailag felkészült, együttműködő csapat
  • Igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Nemzetközi munkamegosztásban való közvetlen részvétel

Kérjük jelentkezését küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással vagy a 1 348 6001 fax számra.

Budapest