Kereskedelmi gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére. Kollégáik elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartoznak. Ezért is törekszenek arra, hogy munkatársaik képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsanak tehetségük kibontakoztatására.

Dolgozz velük az élet habos oldalán!

Kereskedelmi gyakornok

Feladatok

  • Ellenőrződ a készletnyilvántartásunkat SAP rendszerben,
  • Részletesen, pontosan nyomon követed eszközeink mozgását,
  • Esetenként kapcsolatot tartasz külső szállítóinkkal,
  • Egyéb adminisztratív feladatokkal segíted a kereskedelmi csapatot és széles körben megismerheted a kereskedelmi területeket.

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony kereskedelmi területen
  • Kiváló kommunikáció angol nyelven
  • Könnyen kezeled a Microsoft Office programokat
  • Szeretsz precízen dolgozni, emellett megbízható vagy

Munkaidő

  • Heti 30 órás munkavégzés (rugalmasan beosztható)
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2.200 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Kötelező szakmai gyakorlatat eltöltése
  • Családias multiba történő betekintés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • Jogi szaknyelv ismerete angol nyelven

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest