Kereskedelmi ügyfélszolgálati asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ipari klímatechnikai rendszerekkel (fűtés, hűtés, ipari hűtés és szellőztetés) foglalkozó partnercégünk részére keresünk Kereskedelmi ügyfélszolgálati koordinátort.

Kereskedelmi ügyfélszolgálati asszisztens

Feladatok

  • Bejövő telefonhívások fogadása, az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása
  • A beérkező megrendelések rögzítése az SAP R3-ba
  • A megrendelések nyomon követése
  • Közvetlen szállítások szervezése gyáraktól és harmadik fél beszállítóitól
  • A szállításhoz kapcsolódó vevői igények kezelése

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • 3-5 év tapasztalat az ügyfélszolgálat, logisztika területén
  • Szervezett és strukturált munkamódszer
  • Jó angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves tapasztalat az SAP R3 környezetben (VAIA, VA02, VA03, MD04, ZSD4)

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos és professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest