Kereskedelmi vezető (Budapest)

Ügyfelünk nagy értékű ipari gépek értékesítésével foglalkozik a magyar piacon. 8 fős értékesítési csapatuk és értékesítési tevékenységeik vezetésére keressük leendő Kereskedelmi vezető kollégájukat, aki az ügyvezető igazgatóval együttműködve sikeresen tudja növelni a cég piaci részesedését és bevételeit.

Kereskedelmi vezető

Feladatok

  • Szoros együttműködés az ügyvezetéssel és részvétel a vállalati stratégiai célok és jövőkép meghatározásában.
  • A vállalat értékesítési stratégiájának kialakítás, megvalósítása, a vevőkapcsolatok fenntartása és bővítése, az értékesítési tervek végrehajtása, a kapcsolódó kereskedelmi tevékenységek és folyamatok szakszerű tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • Új piacfejlesztési stratégiák kialakítása, javaslattétel.
  • Kapcsolattartás a vállalat partnereivel, kiemelt partnerek kezelése.
  • A cég termékeinek képviselete és értékesítése.
  • Kiemelt projektek felügyelete.
  • Értékesítési csapat szakmai irányítása, támogatása, motiválása és bővítése.
  • A vállalat képviselete tárgyalásokon, műszaki egyeztetéseken, egyéb kereskedelmi fórumokon.

Követelmények

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, stb.)
  • Legalább 7-10 éves értékesítői tapasztalat, preferáltan műszaki/ipari területen
  • Vezetői gyakorlat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Minőségi termékkör
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest