Kivitelezési előkészítő mérnök (Miskolc)

Ügyfelünk 40 éve a magyar építőipar jól ismert és elismert szereplője. Profiljukban lakóépületek, műemlékek, középületek, energetikai beruházások tartoznak. Szakterületük a generálkivitelezés magasépítészetben.

Kivitelezési előkészítő mérnök

Feladatok

  • Projekttervek magas szintű ismerete (tervezői szinten)
  • Kapcsolattartás és kooperáció Megrendelőkkel, beszállítókkal és tervezőkkel.
  • Az építésvezető műszaki és adminisztratív támogatása.
  • Tervek és méretszámítások értelmezése, ellenőrzése és készítése.
  • Műszaki levelezés lebonyolítása és dokumentáció összeállítása.
  • Minőségi bizonylatok beszerzése és számlázáshoz szükséges dokumentumok összeállítása.

Követelmények

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat ( magasépítési projektekben)
  • szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség ( középfokú végzettség esetén továbbtanulásra való nyitottság)
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • munkabírás
  • problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges üdülő használata a Balatonnál
  • Tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása (telefon,laptop)
  • Prémium

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc