Klímaszerelő- szervizelő- karbantartó (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz hozzánk, gyere hozzánk klímaszerelőnek!!!

Ha szeretnél elsajátítani egy életre szóló szakmát, van építőipari, gépészeti vagy klímaszerelői tapasztalatod, ne habozz, jelentkezz!

Aki hozzánk jön, az hosszútávban gondolkodik, tanulni, fejlődni szeretne, erős alapokat akar szerezni. Splitklímát bárki tud szerelni, aki legalább egy nyarat végig dolgozik klímás cégnél, csakhogy ez NEM elég, aki csak ennyit tud, az nem él meg hosszú távon. A szakma sava-borsa a rendszerek működésének, szerelésének, szervizelésének elsajátítása, hőszivattyú, VRV, légkezelők, folyadékhűtők, ehhez pedig három dolog kell: akarat tanulni; cég, aki biztosítja a lehetőségeket mind a gyakorlat megszerzésére, mind az elmélet elsajátítására; kitartás és idő ezen tudás megszerzésére.

Mi ezt garantáljuk és biztosítjuk! Garantáljuk, hogy aki hosszútávban gondolkodik és nem türelmetlen, az sokkal messzebbre fog jutni, mint a splitklíma szerelésnél leragadt "versenytársak". Garantáljuk, hogy hosszútávon, korrekt körülmények között, jó környezetben, tanulási lehetőséggel olyan szakmát adunk a kezedbe, amivel bárhol megállod a helyed!

Klímaszerelő- szervizelő- karbantartó

Feladatok

  • Daikin, Samsung, hűtő-, fűtő-, klíma-, hőszivattyú, VRV és szellőző-berendezések telepítése, karbantartása és szervizelése
  • a rendszerek optimális működésének beállítása

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos, önálló és precíz munkavégzés

Előnyök

  • szivárgáskeresésre való jogosultság
  • kék kártya
  • fan-coil és folyadékhűtős rendszerek telepítésében és szervizelésében való tapasztalat, klímaszerelésben szerzett tapasztalat
  • építőiparban szerzett tapasztalat, gépész kivitelezésben szerzett tapasztalat

Egyéb tudnivalók

  • biztos kereseti lehetőség, teljes utalt fizetés, cafetéria, munkaruha, tudástól függően cégautó,
  • alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő
  • stabil munkahelyi háttér
  • érdekes projektekben való részvétel, a legnagyobb magyar üzletláncokkal való együttműködés, nagyon változatos munkakör
  • folyamatos munkavégzés egész évben
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • klímaszerelői tanfolyam térítés
  • ingyenes, folyamatos képzések
  • azonnali kezdési lehetőség
  • Fix munkaidő éjszakai és hétvégi munkavégzés nélkül

Munkavégzés helye

Budaörs, BITEP Ipartelep

Budaörs