Könyvkereskedelmi Manager (Budapest)

KÖNYVKERESKEDELMI MANAGER kollégát keresünk partnerünkhöz, könyvkereskedelmi divíziójuk irányítására.

Könyvkereskedelmi Manager

Feladatok

a könyves webáruház megtervezése, felépítése, ereskedelmi stratégia megtervezése és a célnak megfelelő folyamatos alakítása

a könyvkiadó kereskedelmi stratégiájának megtervezése, integrálása a céges folyamatokba (marketing, sales), folyamatos

koordináció (kiadó - saját webáruház, illetve kiadó - könyvterjesztők)

vezetői szintű kapcsolattartás a bizományosi partnerekkel, szerződések előkészítése

könyvpiaci helyzet figyelése, elemzése

könyvszakmai rendezvények, vásárok megszervezése és lebonyolítása

Követelmények

releváns könyvkereskedelmi tapasztalat (minimum középvezetői szint)

élő könyvszakmai, kiadói kapcsolatok

gazdasági/közgazdasági felsőfokú végzettség

előny:

webértékesítésben szerzett vezetői tapasztalat

raktárlogisztikai tapasztalat

szakkönyves tapasztalat

Amit kínálunk

kiemelkedő alapbér

egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest