Környezetvédelmi megbízott (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Kis- és középfeszültségű áramváltók gyártására specializálódott elektronikaipari vállalat keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi megbízott

Feladatok

  • Környezetmenedzsment-rendszer érvényesítése, felügyelete és továbbfejlesztése
  • Folyamatok ellenőrzése, auditokban és minősítési eljárásokba való aktív részvétel
  • Hatóságokkal való együttműködés, törvények felügyelete és betartatása
  • Projektek lebonyolítása, jelentések elkészítése, segítségnyújtás, tanácsadás
  • A környezetmenedzsment dokumentációjának a kidolgozása és fenntartása

Elvárások

  • Mérnöki/Technikusi/Műszaki végzettség
  • Különböző fázisban lévő, párhuzamosan futó projektek menedzselése
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Munkáját precízség, proaktivitás jellemezze

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Lehetőség önálló munkavégzésre
  • Szakmai támogatás
  • Korrekt juttatási csomag

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét