Tervkoordinátor, környezetmérnök (Budaörs)

A Veolia Water Solutions & Technologies Mo. Zrt. a nemzetközi Veolia csoport tagjanként több mint 20 éve meghatározó szereplője a magyarországi szennyvíz-, víztisztítási és környezetvédelmi piacnak. Az általunk tervezett és kivitelezett víztisztító-, valamint szennyvízkezelő-rendszerek telepítésén túl vállaljuk ezek üzemeltetését is. Cégünk ezen kívül teljes körű megoldást kínál a telephelyen felmerülő környezetvédelmi szolgáltatások, illetve hulladékmenedzsment feladatok ellátása terén is. Tevékenységeinkről részletesen honlapunkon is tájékozódhat.

Veolia Water Solutions & Technologies Mo. Zrt.

Tervkoordinátor, környezetmérnök

pozícióban keres új munkatársat

Feladatok

  • Mély- és magasépítési (jellemzően víz- és szennyvíztisztítási) projektekkel kapcsolatos tervezési feladatok koordinálása
  • Különböző szakági tervek ellenőrzése-összehangolása, tervvéleményezési feladatok ellátása (pl. gépészet-építészet, közművek stb.), részvétel engedélyes és kiviteli tervek elkészítésében
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, adatszolgáltatás és egyeztetés a társtervezőkkel
  • Projektek adminisztratív támogatása: beruházások koordinációja, alvállalkozók kiválasztása, engedélyek beszerzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (építőmérnök vagy gépészmérnök, környezetmérnök) végzettség
  • Releváns gyakorlat tervezőként, projektvezetőként
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AutoCad, MS Office)
  • Önállóság, rugalmasság, precizitás

Előnyök

  • Magyar Mérnöki Kamarai tagság és tervezői jogosultság
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Igényes, barátságos munkahelyi légkör
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés béren kívüli juttatásokkal

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs