Küldemények rendszerezése suli előtt vagy után (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége, a TNT kínál órarendhez igazítható rugalmas munkaidőben 3 vagy 3,5 és 4 órás délelőtti vagy délutáni diákmunkát a reptéren.

Küldemények rendszerezése suli előtt vagy után

Feladatok

  • csomagok felcímkézése
  • vonalkódjának leolvasása
  • szortírozási folyamat felügyelete

Elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Szeptembertől is történő vállalás, nem csak nyári szünidőben!

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1404-1728 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár már 16 éves kortól

 Munkaidő:

Hétfő és péntek között a következő műszakokból tudsz választani, heti minimum 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz.

  • Délelőtt: 06:45-9:45
  • Délután: 16:30-20:00; 17:00-20:30; 17:30-21:00; 17:30-22:00; 18:00-21:30 és 18:30-22:00ig

Reptér:

Vonattal Nyugatiból kb.20 perc alatt kijutsz, amire több helyen fel lehet szállni  - Zugló, Kőbánya-Kispest - a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Előnyök

Hozd magaddal barátaidat vagy testvéredet, ha velük szívesebben dolgoznál, egy jó hangulatú fiatalos csapatban ahol naponta 30-40 diák társad van még beosztva.

Gyors fejlődési lehetőség, rövid idő alatt csoportvezető vagy koordinátor lehetsz.

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest