Lakatos-csőszerelő (Harkány)

A hirdetés már lejárt!

Lakatos-csőszerelő

Leírás

Harkányi partnercégünk részére keresünk munkatársakat Lakatos-csőszerelő pozícióra. Idők során tevékenységük két meghatározó, nagyjából azonos súlyú tevékenységre szakosodott. Az egyik a fémszerkezetek, gépalkatrészek, acélszerkezetek, lemezalkatrészek gyártása, szerelése:

Feladatok

  • Helyszíni hegesztés (AWI,CO,Elektróda)
  • Helyszíni szerkezetek összeállítása
  • Utómunkálatok elvégzése (tisztítás, csomagolás)

Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Műszakirajz-olvasási készség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség, precíz, igényes munkavégzés, tériszony kizáró ok

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Alkalmazotti jogviszony, versenyképes bérezés
  • Munkába járás biztosítása 100%
  • Rendezett munkakörnyezet, kellemes légkör
  • Munkavégzés helye: Harkány – Országos munkaterületeken

Munkavégzés helye

Harkány

Harkány