Logisztikai Vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar háttérrel rendelkező, belföldi és nemzetközi közúti áruszállítással foglalkozó Partnerünkhöz keresünk Logisztikai vezető munkatársat.

Logisztikai Vezető

Feladatok

o Fuvarszervezői csapat irányítása, a beérkező megrendelések kezelése és
partnerek direkt megkeresése, kapcsolattartás
o Heti meetingek tartása a különböző területekkel, az információk
összpontosítása
o A piac változásának nyomonkövetése és kezelése
o Önállóan dolgozó kollégák munkájának összefogása és irányítása
o Kapcsolattartás külföldi partnerekkel és igényeik kezelése, direkt
megkeresések menedzselése

Követelmények

o Legalább 3 éves tapasztalat a fuvarszervezés és logisztika területén
o Kiváló problémamegoldó készség és "out of the box" gondolkodás.
o Jó tervezési képességek, affinitás stratégia alkotásra
o Terhelhetőség, stabilitás és magas szintű munkavégzés
o Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
o Csapat vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

o Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, negyedéves jutalék/bónuszrendszer, céges gépjármű)
o Szakmai fejlődési lehetőség, személyes szabadság
o Hosszútávú, kiszámítható, következetes, stabil munkahely
o Kellemes munkahelyi környezet, nyugodt légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest