Medior Full-Stack Developer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett mesterséges intelligencia-alapú szoftverek szállítása.

Medior Full-Stack Developer

Feladatok

Feladatok:

Hibrid mobil alkalmazás fejlesztése (Ionic)

Ionic, Android plugin-ok fejlesztése

Döntően backend, RestAPI fejlesztési feladatok (Java, NodeJS)

Kevésbé frontend fejlesztési feladatok (TypeScript, HTML, CSS)

Rendszertervezés, architekturális problémák felismerése és javítása, teljesítmény optimalizáció

Tesztvezérelt fejlesztés

Kódátvizsgálások

Adatbázis tervezés, lekérdezések optimalizációja

Szoros együttműködés a csapattagokkal, projektvezetővel

Követelmények

Szakirányú felsőfokú végzettség (Bsc, MSc)

Minimum 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat (Java)

Nyitottság más programnyelvekben való programozásra (pl.: Node.js)

Algoritmikus gondolkodás, magasfokú problémamegoldás

Tapasztalat Java keretrendszer használatában (Spring, Guice, EE CDI)

Build folyamat ismerete, függőségek kezelése (Maven, Gradle)

Memóriakezelés, JVM (referencia, stack, heap, GC)

Collections API (List, Stack, Queue, Set, Map)

Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek / tool-ok ismerete

Webszolgáltatások ismerete (pl. SOAP, JSON REST)

Tervezési minták: MVC, Dependency Injection, Adapter, Factory ismerete

Linux felhasználói szintű ismeretek (SSH, Bash, jogosultságkezelési alapok)

Git ismerete (branching, merge commitok készítése)

Előny:

Szemantikus web technológiák ismerete (RDF, OWL) ismerete

Következtető rendszerek fejlesztésében való jártasság

CI/CD tapasztalat

Java EE tapasztalat

Unit tesztelésben szerzett tapasztalat (JUnit, Mockito)

Docker használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Atlassian (Jira, Confluence), GitLab, NoSQL adatbázisok, Docker technológiai környezet

Nagy felhasználói számot kiszolgáló, korszerű alkalmazások

Stabil háttér

Céges szabályzat szerinti bónusz

Éves egészségügyi szűrőcsomag

Hosszútávú lehetőség

Folyamatos fejlődés

Barátságos, támogató légkör

Hybrid munkavégézés a II. kerületi irodában (kötelező irodai napok: hétfő és szerda)

Budapest