Mérnök tanácsadó (Budapest)

Ügyfelünk a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára.Fiatalos, dinamikus csapatába bővülés miatt irodai mérnököt keresünk.

Mérnök tanácsadó

Feladatok

  • projektajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása
  • kivitelezés-előkészítés a résztvevő szereplőkkel (tervezők, beruházók, fővállalkozók, lebonyolítók stb.).
  • a szervezeten belüli egységekkel való kapcsolattartás (értékesítés, logisztika, projekt menedzsment)
  • ügyféllátogatások, prezentációk az adott műszaki megoldásról

Követelmények

  • építőmérnök végzettség
  • 2-3 éves tervezető és/vagy kivitelezői tapasztalat
  • hatékony kommunikáció és kiváló analitikai képesség
  • prezentációs készség
  • középfokú angol nyevtudás

Amit kínálunk

  • felelősségteljes munkakör
  • stabil háttér
  • kiváló, versenyképes juttatás
  • fiatalos csapat, jó hangulat
  • karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest