MES / Trace / prod IT specialist engineer (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő MES/Trace/prod IT mérnök kollégát veszprémi munkavégzésre.

MES / Trace / prod IT specialist engineer

Feladatok

-Traceability rendszer felügyelete
-Adatbázis kezelése
-Reklamáció visszakeresése
-Együttműködés a mérnöki csapatokkal

Követelmények

- IT területen szerzett felsőfokú végzettség
- MES rendszerben szerzett tapasztalat
- IT/Programozás oldalon szerzett PLC tapasztalat
- Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
- Nyitottság új projektek megismerése iránt
- SIMATIC IT szoftver ismeretében jártasság előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Relokációs lehetőség
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém