Mezőgazdasági elemző (Észak-Dunántúl és Pest megye) (Fejér megye)

Főállású munkaviszonyt kínálunk Önnek Észak-Dunántúl és Pest megyében kötetlen munkarenddel kötetlen munkarenddel

Mezőgazdasági elemző

A munka célja Magyarország Uniós adatszolgáltatásához szükséges alapadatok gyűjtése szerződött mezőgazdasági üzemektől - az úgynevezett tesztüzemektől -, majd ezen adatok számítógépes feldolgozása, elemzése. Jelenleg 5 megyében 700 tesztüzem adatait dolgozzuk fel.

Elvárások

  • Észak-Dunántúl vagy Pest megyei lakhely.
  • Felsőfokú agrárvégzettség.
  • Saját gépkocsi, amelynek munkavégzéssel kapcsolatos költségeit térítjük.
  • Számítógép és internet kapcsolat az otthoni munkavégzéshez.
  • Középfokú nyelvvizsga angol vagy német nyelvből.
  • Pályakezdőként is várunk
  • Otthonról végezhető munkakör

Amit kínálunk

  • Sokrétű, kötetlen munkavégzés, egy fiatal csapatban. A munka részben a terepen történő adatgyűjtésből, az adatok számítógépes feldolgozásából (amely otthonról végezhető), és az adatok dabasi irodánkban történő elemzéséből áll.
  • Lehetőség nemzetközi kapcsolatokra.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Céges mobiltelefon.
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége.

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél, német vagy angol középfokú nyelvvizsga fénymásolata, illetve a végzettséget igazoló diplomák fénymásolata.
  • Postai úton: Trendcoop Kft., 2370 Dabas, Bajcsy-Zsilinszky u. 16/1.
  • E-mailben a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Kérjük, az e-mail tárgyában feltüntetni "mezőgazdasági elemző". ÁLLÁS megnevezést.
  • Web: www.trendcoop.hu