Minőségbiztosítási Asszisztens- Medicine Control Report template készítő (Budapest)

Már szereztél 1-2 év tapasztalatot gyártás és minőségbiztosítás területén? Érdekel a gyógyszeripar és szívesen használnád az angolt munkád során? Szeretnéd GMP ismereteidet bővíteni, tudásodat elmélyíteni és megismerni a gyógyszerkészítmények másodlagos csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatokat?
Jelentkezz X. kerületi gyógyszeripari partnercégünkhöz

Minőségbiztosítási Asszisztens- Medicine Control Report template készítő

Feladatok

  • Minőségbiztosítási Asszisztensként felelősségi köröd elsősorban a minőségbiztosítási dokumentumok készítése lesz előre definiált követelmények szerint.
  • Feladatod lesz továbbá az Európai Gyógyszerügynökség honlapjáról adott információk letöltése, ellenőrzése.
  • Gondoskodnod kell majd a minőségbiztosítási dokumentumok szükségeltének figyeléséről a rendelkezésre álló információk alapján, melyeket határidőre el is kell készítened.
  • Te leszel az a személy továbbá, aki az elkészült dokumentumokat jóváhagyja és rendszerezi mind elektronikusan mind fizikailag is, ezt követően pedig kiosztja a jóváhagyott példányokat. Részt veszel majd a lejárt dokumentumok kivonásában és archiválásában.
  • Kapcsolatot tartasz a beérkező áru minőségellenőrzését végző csapattal és más társosztályokkal, legfőképpen a Törzskönyvezéssel.

Követelmények

  • Középfokú végzettség;
  • Alapfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • A leendő kollégától/kolleginától nagyfokú rugalmasságot várunk el, beosztásod a következőképpen alakul: hétfő és péntek között 08:00-16:30, szombatonként 7:00-15:30.
  • Havi minimum 2 szombatot vállalása elengedhetetlen, azonban a szombati munkavégzésért cserébe hétközben jár egy pihenő

Amit kínálunk

  • Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;
  • Versenyképes bérezésről és havi bónuszról
  • 100%-os utazástámogatásról és választható cafeteriáról
  • Éves bérfejlesztésről
  • Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra
  • Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest