Minőségbiztosítási Asszisztens- Medicine Control Report template készítő (Budapest)

Már szereztél 1-2 év tapasztalatot gyártás és minőségbiztosítás területén? Érdekel a gyógyszeripar és szívesen használnád az angolt munkád során? Szeretnéd GMP ismereteidet bővíteni, tudásodat elmélyíteni és megismerni a gyógyszerkészítmények másodlagos csomagolásához kapcsolódó gyártási- és munkafolyamatokat?
Jelentkezz X. kerületi gyógyszeripari partnercégünkhöz

Minőségbiztosítási Asszisztens- Medicine Control Report template készítő

Feladatok

Minőségbiztosítási Asszisztensként felelősségi köröd elsősorban a minőségbiztosítási dokumentumok készítése lesz előre definiált követelmények szerint.

Feladatod lesz továbbá az Európai Gyógyszerügynökség honlapjáról adott információk letöltése, ellenőrzése.

Gondoskodnod kell majd a minőségbiztosítási dokumentumok szükségeltének figyeléséről a rendelkezésre álló információk alapján, melyeket határidőre el is kell készítened.

Te leszel az a személy továbbá, aki az elkészült dokumentumokat jóváhagyja és rendszerezi mind elektronikusan mind fizikailag is, ezt követően pedig kiosztja a jóváhagyott példányokat. Részt veszel majd a lejárt dokumentumok kivonásában és archiválásában.

Kapcsolatot tartasz a beérkező áru minőségellenőrzését végző csapattal és más társosztályokkal, legfőképpen a Törzskönyvezéssel.

Követelmények

Középfokú végzettség;

Alapfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

A leendő kollégától/kolleginától nagyfokú rugalmasságot várunk el, beosztásod a következőképpen alakul: hétfő és péntek között 08:00-16:30, szombatonként 7:00-15:30. Havi minimum 2 szombatot vállalása elengedhetetlen, azonban a szombati munkavégzésért cserébe hétközben jár egy pihenő

Amit kínálunk

Egy jó hangulatú és dinamikus munkahelyről, ahol mindenkit a csapatszellem és a siker iránti vágy vezérel;

Versenyképes bérezésről és havi bónuszról

100%-os utazástámogatásról és választható cafeteriáról

Éves bérfejlesztésről

Hűségedért bizonyos idő után széleskörű magánegészségügyi ellátást biztosítunk számodra

Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest