Minőségbiztosítási mérnök (Kaposvár)

Minőségbiztosítási mérnök

Leírás

Kaposvári partnercégünk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Feladatok

  • A vevői reklamációk kezelése
  • Beszállítói minőségjavító intézkedések végrehajtása
  • A termékek figyelemmel kísérése, tesztelése és ellenőrzése
  • Teszt- és ellenőrző berendezés kalibrálási nyilvántartásának vezetése és ellenőrzése
  • Folyamat FMEA és ellenőrzési terv létrehozása, dolgozók oktatása
  • Folyamatos fejlesztési módszerek (Kaizen, 5S, 6sigma, TPM stb.) alkalmazása
  • Heti jelentés készítése

Elvárások
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú / kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • A Lean, 6Sigma, Kaizen, TPM módszertanok ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság, proaktív személyiség

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Sikeres csapat

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár