Műszaki előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk profiljába elsősorban generál kivitelezés és üzemeltetés tartozik, jellemzően Budapesten és a Dunántúli régiókban. Ezen területekre keresünk tapasztalt, lehetőleg magasépítési iskolával, múlttal, rendelkező Műszaki előkészítőt.

Műszaki előkészítő

Feladatok

  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése (szükség szerint helyszíni felméréssel), naprakész nyilvántartása
  • A kiküldött ajánlatok és árajánlatkérések előkészítése, valamint követése, igény szerint azok módosítása
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése
  • Ütemtervek elkészítésének és folyamatos aktualizálásának támogatása
  • Tenderkalkulációk összeállítása
  • Közreműködés a projekt elő- és utókalkulációk összeállításában
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának összeállítása
  • Anyagigények kigyűjtése
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése és szükség esetén helyszíni koordinálása a kivitelezési helyszíneken
  • Alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • Megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Riportok készítése

Követelmények

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnök vagy építészmérnök vagy magasépítő technikusi végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat preferáltan magasépítési területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD, TERC…)

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Fizetés szakmai tapasztalat és kompetenciák alapján megegyezés szerint
  • Céges telefon, laptop
  • Rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére
  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezet, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos csapat
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű munkaviszony

Budapest