Műszaki értékesítő és projekt menedzser (Budapest)

Fémmegmunkáló gépek értékesítésével foglalkozó vállalat csapatába keresünk NYUGAT-MAGYARORSZÁG régióra Műszaki értékesítő - projekt menedzser kollégát.

Műszaki értékesítő és projekt menedzser

Feladatok

  • Nagy értékű fémmegmunkáló gépek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési stratégia megvalósítása a kijelölt régióban (Nyugat-Magyarország)
  • Új ügyfékapcsolatok kiépítése - fókuszálva a hosszú távú, projektszerű együttműködésekre
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, up-selling és cross-selling feladatok
  • Projekt jellegű értékesítés megvalósítása
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Szoros együttműködés a technológus kollégákkal és társosztályokkal
  • Piac és konkurencia figyelés
  • Riportálás a vezetés felé
  • Időnként külföldi utazások

Követelmények

  • Legalább 3-5 éves műszaki értékesítői tapasztalat VAGY műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser, stb.)/technológus tapasztalat értékesítési ambíciókkal
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Műszaki végzettség előny

Amit kínálunk

  • Színvonalas termékek
  • Támogató céges kultúra
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest