Műszaki igazgató (Nyugat-Magyarország) (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Műszaki igazgató (Nyugat-Magyarország)

Feladatok

  • A vállalat teljes műszaki tevékenységének megtervezése és irányítása, valamint felügyelete;
  • Stratégiai jellegű műszaki folyamatok felügyelete: pl folyamatoptimalizálás, hatékonyságnövelés, költségcsökkentés, minőségnövelés, veszteségek csökkentése;
  • LEAN elvek és módszerek bevezetése;
  • Új folyamatok, technológiák és berendezések bevezetési projektjeinek támogatása;
  • Energetikai korszerűsítések megvalósítása (társterületekkel együttműködésben);
  • Épületek, létesítmények, rendszerek és berendezések felelős és eredményes operatív műszaki üzemeltetése a felügyelettől a karbantartáson át a hibaelhárításig;
  • A saját műszaki gárda és a külső partnerek tevékenységének, kapacitásainak és kompetenciáinak hatékony összehangolása és kiaknázása;
  • A műszaki területeken dolgozó középvezetők és szakemberek szakmai felügyelete, koordinálása, értékelése, motiválása és képzése.

Elvárások

  • Gyártó/termelő cégnél hasonló területen szerzett min 8 éves tapasztalat;
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat;
  • Magabiztos aktív angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
  • Felsőfokú (gépész vagy villamos) műszaki végzettség;
  • MS Windows és Office magas szintű felhasználó (különösen Excel);
  • Valamilyen ERP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Utazási hajlandóság (belföldön a telephelyek között);
  • Határozott fellépés;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan növekvő vállalat;
  • Hosszú távú lehetőség;
  • Színes feladatok;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes bér, juttatások és céges autó (magánhasználatra is).

Munkavégzés helye

  • Veszprém, Körmend, Szombathely, Ajka

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém