Műszakvezető (Győr)

(Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Műszakvezető

Feladatok

  • Irányítja, összehangolja az üzemen belüli tevékenységeket a minőség és a termelékenység biztosítása érdekében
  • Diszciplináris felelőssége van a szakterületén felmerülő folyamatokért
  • Felügyeli a csoportvezetők munkáját, kapcsolatot tart a munkavállalókkal
  • Helyettesíti a termelési vezetőt a termeléssel kapcsolatos megbeszéléseken
  • Felelős a gyártási folyamatok definiálásáért
  • Naponta figyelemmel kíséri a selejtet, és javító intézkedéseket hajt végre a selejt célok elérése érdekében
  • Riportot készít a műszakjában elért termelési, minőségi eredményekről
  • Felelős az alkalmazottak fejlesztési / képzési tervének meghatározásáért, végrehajtásáért
  • Felelős a területéhez tartozó tréningekért és a képzési mátrix folyamatos frissítéséért és értékeléséért
  • Ellenőrzi a gyártással kapcsolatos dokumentációkat
  • Betartatja a munkautasítások szerinti munkavégzést és a munkabiztonsági szabályokat
  • Támogatja, érvényesíti és betartja a vállalati irányelveket és eljárásokat
  • Felelős a területen lévő rend kialakításáért és fenntartásáért

Elvárások

  • Főiskolai végzettség, vagy középfokú végzettség legalább 5 éves Műszakvezetői tapasztalattal
  • 3+ év gyártási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari ismeretek (Process Flow, FMEA, Control Plan, SPC)
  • LEAN ismerete
  • Háromműszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeretek, tapasztalat a Microsoft Office alkalmazások területén

Amit kínálunk

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Előnyök

  • Zöldmezős beruházásban való korábbi részvétel

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr