Operatív asszisztens (Budapest)

Budapest I. kerületében működő Nőgyógyászati és Endokrinológia Központ lendületes csapatába OPERATÍV ASSZISZTENS munkatársat keresünk, teljes munkaidőben.

Operatív asszisztens

Feladatok

  • páciensekkel történő telefonos és e-mail kommunikáció
  • a rendelő működésnek teljeskörű adminisztratív támogatása
  • a rendelő mindennapi operatív működtetéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • rendelői adatbázisok kezelése, adminisztrálása

Elvárások

  • van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • empatikus és emberközpontú vagy
  • szeretsz és tudsz is ügyfelekkel megfelelően kommunikálni
  • önállóan, proaktívan és felelősségteljesen végzed el a rád bízott feladatokat
  • kiváló problémamegoldó készséggel rendelkeze

Előnyök

  • szervezési területen szerzett közép vagy felsőfokú végzettség
  • egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős pozíció
  • versenyképes fizetés
  • igényes munkakörnyezet
  • barátságos munkahelyi légkör
  • könnyű megközelíthetőség

Munkavégzés helye

1013 Budapest

A jelentkezéshez csatolja szakmai önéletrajzát, melyben jelölje meg fizetési igényét.

Budapest