Optikai hálózat mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Hálózatüzemeltetési és ügyfélszolgálati tevékenységet végző hazai áramszolgáltató ügyfelünk számára keresünk Optikai hálózat mérnököt.

Optikai hálózat mérnök

Feladatok

A feladatok közé tartozik:
- Részt venni az optikai hálózat megtervezésében és engedélyezésében
- Üzemeltetni az NMS rendszereket, illetve az aktív és passzív távközlési rendszereket és alkalmazásokat;
- Elkészíteni és folyamatosan frissíteni az üzemeltetéshez szükséges dokumentációkat
- Vezetni a műszaki nyilvántartásokat
- Részt venni az új távközlési végpontok létrehozásában, a bővítési munkákban, valamint az üzemzavarok kivizsgálásában

Követelmények

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 2-3 év tapasztalat optikai hálózatokkal
- Alapfokú angoltudás
- „B” kategóriás vezetői engedély
- Előnyt jelent az SDH, PDH, IP hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat és a TCP/IP, Switching, Routing technológiák ismerete

Amit kínálunk

- Kedvező fizetés és számos egyéb béren kívüli juttatás (13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, privát egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
- Rugalmas munkaidő
- Stabil nagyvállalati környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest