Pénzügyi adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Pénzügyi adminisztrátor

Feladatok

  • Megrendelések, teljesítések igazolása SAP rendszerben
  • Számlák pénzügyi egyeztetése
  • Kapcsolattartás/ egyeztetés külföldi kollégákkal
  • Riportok ellenőrzése, készítése és partnerek felé kiküldése

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Alapszintű Excel tudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti 20 óra vállalásával
  • Napi 4 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1874 forint/óra
  • Teljesen home office-ból végezhető munka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök

  • SAP ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest