PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ (Budapest)

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

Ügynökségi Számviteli és Pénzügyi Főosztály (1143 Budapest, Stefánia út 51.)

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK:

  • Elvégzi a beérkezett szállítói számlák alaki, formai, tartalmi követelményeknek való megfelelőségét és rögzíti az alkalmazott pénzügyi-számviteli rendszerben.
  • Ellenőrzi, egyezteti a szállítói folyószámlákat, pénzügyi levelezést végez
  • Pénzügyi kimutatásokat készít
  • Közreműködik a havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Középiskola/gimnázium, pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett – legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (irodai alkalmazások)
  • Pontosság, megbízhatóság, együttműködő készsé
A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Forrás DotNet program ismerete
  • Költségvetési szervnél hasonló munkakörben szerzett – legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, kérjük küld el fényképes, szakmai önéletrajzod bérigény megjelöléséve.A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Budapest